Neden Otomatik Sistem Kullanmalıyım?

 

•Bütün grafikleri inceleyemem. Sürekli olarak bir kaç hisseye ve kısıtlı analizlere bağlı kalmak istemiyorum.

•Psikolojik faktörlerin, yani duygularımın kararlarımı etkilemesini istemem. Kurallara bağlı kalabilmeliyim.

•Kullanacağım analizlerin geçmişte nasıl sonuçlar verdiklerini bilmeliyim. Aksi hâlde güvenemem.

•Her piyasa koşulu ya da her grafik için ayrı bir analiz üretemem. Tümünde etkin bir sistemim olmalı.

•Spekülasyon ya da olası manipülasyonlar nedeniyle oluşacak anormalliklere karşı önlemleri olan bir sistemim olmalı.

•Kişisel beklentiler yerine, kurallara bağlı çalışan, her durumda fikir değiştirmeyip olası senaryolarda neler yapacağını önceden tasarlamış olan bir sisteme ihtiyacım var.

Otomatik Analizlerimizin Gücünün Kaynağı;

Davranış analiziyle farklı koşullara göre kendini revize edebilen algoritmalar kullanılması,

Static yerine Adaptive analiz yöntemi kullanan, tüm hisselere uyumlu tek bir sistem olması,

Kurallarına koşulsuz bağlı kalarak, gerçekçi ve tutarlı "al/sat"lar yapmasıdır. 

Robotların Genel Özellikleri

  • Tüm hisseler üzerinde kullanılabilirler. Al ve Sat algoritmaları, yüklendiği grafiğe adapte olabilecek yapıdadır.

  • Otomatik "Sat" yapmakla beraber, kullanıcı tercihine göre, önerilenler dışında "Stop" değerleri de (Kâr Realizasyonu, Zararı Durdur, vb.) kullanılabilir. Ancak robotlar, "Sat" algoritmalarını her koşulda çalıştırır.

  • Kurulum ve kullanımları oldukça basittir. Uygulanması gereken birkaç basit adımın detayları kullanım kılavuzunda yer almaktadır. Sistemler, Matriks Veri Terminali üzerinde çalışır. 

  • Farklı lisans seçenekleri vardır. Satın alınan lisans periyodu içinde, tek platformda aynı anda sınırsız grafik üzerinde kullanılabilirler. 


Site Hakkında Detaylar,

Yasal Uyarı, Bildirim ve Bilgilendirmeler


Bu sayfada, 'bu sitede tanıtımı yapılan yazılımlar "yazılım, sistem, robot, otomatik al/sat" tanımlamalarıyla'; 'bu siteyi ziyaret eden kullanıcılar "kullanıcı, alıcı, yatırımcı" tanımlamalarıyla'; 'bu sitenin hak sahibi ve bu site ise "site, site sahibi, web sitesi" tanımlamalarıyla' adlandırılabilir. 

Bu sitede yer alanların tümü, site tarafından sunulan "yazılım"lar hakkında genel bilgilendirme niteliğindedir. Site üzerinden online satış yapılmamakta, sadece ön sipariş alınmaktadır. Bahse konu yazılımlar, genel olarak finansal analiz yazılımları olarak adlandırılabilir. Belirtilen yazılımlar(program) piyasalar üzerinde analiz yapmaları ve yatırımcılara genel bilgilendirme mahiyetindeki analiz sonuçlarını sinyal adı altında iletmeleri ve/veya kullanıcının kullandığı platform üzerinden vereceği izin ve onaylar sonrasında otomatik işlem yapmaları maksadıyla, kendilerine tanımlanmış analiz yöntemlerini otomatik olarak uygulayan sistemlerdir.

Gerek site içeriği gerekse yukarıda değinilen yazılımlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım Danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak Yatırım Danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Site tarafından sunulan yazılımlar, kendilerine tanımlı kuralları işleterek, bahsedilen aktiviteleri gerçekleştirmektedirler. Bunlar, herhangi bir yatırım aracının getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu sitenin içeriği, sunduğu yazılımlar ve yazılımların aktiviteleri mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere, yazılımların ortaya çıkaracağı sonuçlara ve aktivitelerine dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. 

Sitede tanıtımı yapılan yazılımlar, yatırımcıların kullandıkları platformların sağladığı altyapılar, olanaklar kullanılarak geliştirilmiştir. Bahse konu yazılımlar, herhangi bir yatırım aracına yönelik, herhangi kapsamdaki platformlarda, gerek ücretsiz olarak bulunabilen gerekse ücret karşılığı platforma eklenebilen, teknik analiz amaçlı eklentilerle aynı mahiyettedir. Yatırımcı, platformlarda yer alan eklentileri kullanarak, yatırımına yön vermek amaçlı teknik analizler gerçekleştirir. Sitede sunulan yazılımlar ise, bilinen bazı teknik analiz sistemlerini(bahsedilen eklentiler) bir arada kullanarak ve kendine özel algoritmaları da işleterek, yatırımcıların platformlarda yer alan eklentileri kullanarak elde ettiklerine benzer sonuçlar elde eder ve bu sonuçlar ışığında yukarıda değinilen aktiviteleri yerine getirirler. Yazılımlar tüm bunları, ancak kullanıcının kullandığı platform üzerinden vereceği onay ve izinler sonrasında yapabilirler.

Kullanıcı, yazılımı manuel olarak kullandığı platforma kendisi adapte etmediği ve sonrasında belirtilen izin/onayları vermediği sürece yazılımların bir aktivitesi olamaz.
 Yazılımların ortaya çıkardığı sonuçlarda yer alan fiyatlar, veriler ve bilgilerin tam ve doğru olduğu garanti edilemez. Tüm veriler, genel bilgilendirme mahiyetinde olacak şekilde, başarılı analizler yaptıklarına inanılan otomatik sistemler tarafından üretilir.
 Herhangi bir yatırım aracı üzerine yapılan kişisel analizler ya da otomatik sistemler tarafından ortaya çıkarılan veriler, mahiyeti ne olursa olsun kesin kazanç garantisi veremez. Site tarafından sunulan ve mahiyeti yukarıda belirtilmiş olan sistemler için de kesin kazanç ve/veya sürekli doğru tahmin garantisi verilmemektedir.

Kullanıcının satış sözleşmesini online olarak, başlangıçta belirttiği e-posta adresi üzerinden onaylaması sonrasında kendisine iletilecek bilgileri kullanarak ödemesini yapmasını takiben, yazılım yine online olarak aynı e-posta adresi üzerinden(indirme linki paylaşımı veya e-posta eki şeklinde) ödemeyi takip eden 24 saat içinde kullanıcıya gönderilir ve gönderildiği anda, anında ifa edilmiş olur. Bu durumda, gönderim yapıldığı andan itibaren yazılımın(ürünün) iade edilebilmesi mümkün değildir. Bu nedenle, ilgili yazılım(ürün) online olarak alıcıya gönderildiği andan itibaren iade işlemi gerçekleştirilemez, ücret iadesi yapılamaz. Kullanıcının satın aldığı yazılımı kullanacağı piyasa, platform, sistem, vb. ile ilgili veya kendi yatırımıyla ilgili bu güne kadar örneğine rastlanmış ya da rastlanmamış herhangi bir durumun vuku bulması durumunda da, yazılım(ürün) online olarak gönderildiği andan itibaren iade işlemi gerçekleştirilemez ve ücret iadesi yapılamaz.

Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi, veri ve haberlerin doğruluğu ve yeterliliğini hiçbir şekilde garanti etmez; hata, eksik bilgi ve güncellenme gibi konularda ortaya çıkabilecek zararlardan site sorumlu değildir. Site, her an hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın söz konusu bilgileri değiştirebilir ve/veya yayından kaldırabilir. Genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmış olan işbu site kapsamı bilgiler hiçbir şekil ve surette Site’nin herhangi bir taahhüdünü tazammun etmediğinden, bu bilgilere istinaden her türlü özel ve/veya tüzel kişiler tarafından alınacak kararlar, varılacak sonuçlar ve oluşabilecek her türlü riskler bu kişilere ait olacaktır. Hiçbir şekil ve surette ve her ne nam altında olursa olsun, site içeriği ve sitede tanıtılan yazılımlar nedeniyle her türlü gerçek ve/veya tüzel kişinin gerek doğrudan gerek dolayısı ile ve bu sebeple uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolayısıyla oluşacak zarar, maddi ve/veya manevi kâr mahrumiyeti, velhasıl her ne nam altında olursa olsun uğrayabileceği zararlardan hiçbir şekil ve surette site sorumlu tutulamayacak ve hiçbir şekil ve surette her ne nam altında olursa olsun site’den talepte bulunulmayacaktır.

Site kendi ürettiği bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerin mülkiyet ve mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir. Site, bu sayfa içeriğinde bahsedilen ve tekil kullanım lisansıyla satılan yazılımların kötüye kullanılması, çoğaltılması, çoğaltılmaya çalışılması, üçüncü kişilerle paylaşılması, vb. durumları belirlediği anda, kullanıcıyı servisten(yazılımı kullanmaktan) men etme, aboneliğine son verme ve ilgili yasa hükümlerince gerekli yasal işlemleri başlatma hakkını saklı tutar.

Site, kullanıcının kullandığı platformda, sistemde, yazılımda her hangi bir teknik sorun ya da uyuşmazlık nedeniyle veri alamaması ve benzeri aksaklıklar  durumunda sorumluluk kabul etmez.

Satılan her bir yazılım, lisans süresi boyunca tek bir platformda kullanılabilecek şekilde programlanır. Kullanıcı herhangi bir nedenle yazılımın kendisine tekrar gönderilmesini talep ettiğinde, yine aynı platformda (başlangıçta programlanan tek bir platform) kullanılabilecek ve kullanım süresinin son günü yine başlangıçta gönderilen yazılımla aynı olacak şekilde, 24 saat içerisinde tekrar gönderim yapılır.

Sitede yayınlanan tüm sonuçlar gerçek olmakla beraber geçmişe aittir. Her bir sonuç, yazılımın geliştirildiği platformun sunduğu olanaklar kullanılarak üretilmiştir ve güvenilirlikleri ilgili platformların sorumluluğundadır. Sonuçlar ve videolar, kullanıcıların bu web sitesinde tanıtımı yapılan yazılımın/yazılımların işleyişi ve çalışma biçimi hakkında fikir edinebilmeleri ve sistem(ler)in geçmiş performans(lar)ını inceleyebilmeleri maksadıyla yayınlanmaktadır. Yayınlanan hiç bir sonuç ve video gelecek için direkt referans niteliğinde değildir ve kullanıcı tarafından da bu şekilde değerlendirilmemelidir.

Sitede tanıtımı yapılan yazılım(lar) uzun çalışmalar, analizler, testler, hesaplamalar, formül geliştirimler sonrasında ortaya çıkmıştır. Tamamı ve tüm içerikleri Türkiye'de geliştirilmiş ve tamamen siteye aittir. Yazılım(lar) orta ve uzun vadede düzenli kârlılık sağlayabilmeleri amaçlanarak geliştirilmişlerdir. Tüm bunlara rağmen, gelecekle ilgili site içeriğinde hiç bir vaatte bulunulmamıştır. Herhangi bir finansal analiz sistemi, yazılımı için geleceğe dönük vaatte bulunabilmek mümkün değildir. Sitenin de, içeriğinde tanıtımı yapılan hiç bir yazılımla ilgili herhangi bir taahhüdü bulunmamaktadır.

Bu sayfada belirtilenlerin her biri, kullanıcılara bildirilmesi, anlatılması gereken hususlardır. Her ne kadar her yatırımcının bu hususların her birine vakıf olacağı düşünülse de, site tüm bunları tekrarlamaktan imtina etmemiştir.

Siteyi ziyaret eden her ziyaretçi/kullanıcı, bu sayfada belirtilenlerin tamamını okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılacaktır.
 

Kendinize uygun arama metnine tıklayarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now